O nás

Valovic_woodworking_coffee_table

 

Firma Valovič Woodworking pôsobí už takmer desať rokov v oblasti výroby nábytku. Od začiatku sa špecializuje na  zákazkovú výrobu z masívu pre náročných klientov. Jadro produktov tvoria buď  detailné solitéry alebo celé zostavy nábytku do interiérových priestorov.  Galériu nábytku vznikajúceho počas posledných rokov si môžete pozrieť tu.   

Druhá strana produkcie je zameraná na malosériovú výrobu menších produktov z dreva a drevitých materiálov prevažne do domácností. Práve výrobky z tohto segmentu môžete nájsť aj na tomto eshope.

 

    

Valovic_woodworking_joinery

 

Základnou filozofiou našej firmy sa stal absolútny dôraz na kvalitu bez priestoru na kompromisy. Či už sa jedná o použité materiály, výrobné a technologické procesy alebo povrchovú úpravu našich výrobkov, vždy hľadáme to najoptimálnejšie riešenie pre danú aplikáciu.

Rovnako je pre nás dôležitá aj komunikácia so zákazníkom od počiatočných fáz spolupráce, návrhu vhodného riešenia, vizuálneho spracovania zadania až po samotnú realizáciu a dodanie.

 

 Pre firmy hľadajúce technické riešenia z drevitých materiálov ponúkame kompletné dodanie výroby podľa dokumentácie za použitia moderných technológii a dobre vybavenej stolárskej dielne. Ponúkame CNC obrábanie dreva a materiálov na báze dreva, plastov a neželezných kovov, rezanie a gravírovanie laserom a finalizáciu výrobkov podľa potreby. 


workshop_valovic_woodworking

 

 V prípade záujmu o spoluprácu či už v sfére masívneho nábytku, našich sériových výrobkov alebo inú realizáciu obrábania dreva nás neváhajte kontaktovať tu.
 
 
 
Späť do obchodu