O produktoch

 KRUHVE ZRKADLA

Naša firma sa posledných pár rokov okrem iného zaoberá aj výrobou drevených kruhových rámov pre machové obrazy a rôzne iné účely. Od začiatku sme na mieru vyrobili desiatky kruhových zrkadiel rôznych profilov a veľkostí. Tento internetový obchod vznikol, aby sme Vám - naším zákazníkom uľahčili výber a objednávanie našich drevených zrkadiel. Zosumarizovali sme vaše požiadavky za posledné roky, vytvorili sme podľa nich tie najžiadanejšie modely a pridali sme aj kúsok vlastnej fantázie. Vznikla tak bohatá paleta drevených rámov pre zrkadlá. Všetky modely Vám ponúkame štandardne v priemeroch od 40 do 170cm vo viacerých odtieňoch dreva a plných farieb. Pridali sme samozrejme aj možnosť LED podsvietenia, keďže je to jedna z najčastejších požiadaviek. 

Drevené rámy vyrábame prevažne z dubovej dyhy najvyššej kvality, zadnú stranu tvorí nosná doska z DTD na ktorej je nalepené zrkadlo. Na tejto doske je umiestnený aj závesný systém na stenu. Zrkadlá používame od popredných výrobcov skiel na Slovensku, hrany sú strojovo obrúsené, hrúbka zrkadla je 4mm. 

LED podsvietenie realizujeme pomocou samostatnej konštrukcie umiestnenej zo zadnej strany rámu, tým pádom je zrkadlo odsadené od steny zhruba 15mm, cez ktoré presvitá svetlo a vzniká obrysový efekt. LED pásik s krytím IP65 je nalepený na hliníkovom profile kvôli dlhej životnosti. Súčasťou dodávky je aj zdroj nadimenzovaný podľa príslušného priemeru, ten je nutné pripojiť k 230V sieti. Na výber je z troch variantov teploty bieleho svetla. 

 Zrkadlá menších priemerov štandardne posielame prepravnou spoločnosťou, tie väčšie radšej doručujeme sami. Hoci sa jedná o extrémne krehký tovar, nemusíte sa báť, že by sa pri preprave poškodili. Pri balení sme naozaj dôslední a keby sa predsa len niečo prihodilo, bude to na nás a tovar Vám radi vymeníme.


Ak potrebujete zabezpečiť montáž, určite s nami môžete počítať. Pokojne sa na nás s touto žiadosťou obráťte dopredu alebo len jednoducho napíšte do poznámky k objednávke že máte záujem o montáž a my sa Vám čím skôr ozveme a dohodneme detaily. 

Zrkadlá si nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Od výroby sú kvalitne ošetrené tak aby vydržali ako nové po dlhé roky. Rám zrkadla stačí utrieť navlhčenou handričkou bez chemických prípravkov a následne utrieť do sucha. Pri čistení zrkadla odporúčame aplikovať prípravky na čistenie skiel tak, aby zbytočne neprichádzali do kontaktu s rámom - treba mať na pamäti, že rám je vyrobený zo skutočného dreva - zabezpečíme tým dlhšiu životnosť povrchovej úpravy. 

DEVENE_MISKY

Drevené misky, tácky, podnosy, servírovacie dosky - ako len chcete. Idea za vznikom týchto jednoduchých výrobkov u nás kolovala už niekoľko rokov a prišla k nám viac menej sama. Zbytky nádherného dreva zo stolárskej výroby sa nám hromadili po dielni a čakali, kým im dáme ešte nejaký zmysel a druhú šancu. Keďže sa často jedná o menšie kusy, priveľa možností nezostalo. Hoci je pre nás prácne venovať sa drobným odrezkom z rôznymi rozmermi, stojí to za to. Drevo ktoré by sa inak dostalo do kotla takto môže zútulniť aj Váš domov a slúžiť ešte dlhé roky.

Hrubý tvar misiek získame pomocou CNC frézy a potom začína ručné opracovanie a nekonečné brúsenie do najmenšieho detailu. Každý záhyb či hranka prechádza našimi rukami niekoľkokrát až k dokonalosti a následne sú misky ošetrené ekologickým olejom na drevo ktorý je nezávadný pre kontakt s potravinami.

Pokiaľ naše misky plánujete využívať na odkladanie drobných predmetov, prípadne iné dekoračné účely, nebudú vyžadovať žiadnu údržbu. Po servírovaní potravín je ich vhodné čistiť len ručne, ideálne bez silných prípravkov. Určite nie sú vhodné do umývačky riadu. Častým umývaním môže ich prvotná krása trochu zvädnúť, no nie je to nič, čo by ste nedokázali raz dva zachrániť. Radi Vám poradíme výrobky na ošetrenie drevených servírovacích dosiek, no neuškodí im ani kvapka jedlého oleja rozotretá servítkou. 

 

Späť do obchodu